ارتباط با ما 53884 - (21) 98+

درباره ما

زمان مطالعه: 4 دقیقه
شرکت ابنیه سازان ستاوند

شرکت ابنیه سازان ستاوند

شرکت ابنیه سازان ستاوند

پلتفرم کارگاهِ تو در راستای هوشمندسازی فرآیند های ساخت و ساز بر پایه اینترنت اشیا طراحی شده است و کلیه مهندسین و ذینفعان حوزه ساخت و ساز از طریق این پلفترم امکان رصد و مدیریت پروژه و نیازهای پروژه های خود را دارند. این پلتفرم از چند بخش با تکنولوژی های متفاوت ساخته شده است که هر کدام از بخش ها با یکدیگر در ارتباط کامل قرار دارند. این پلتفرم متعلق به شرکت ابنیه سازان ستاوند می باشد که دارای مجوز فعالیت در حوزه تولید و انتشار نرم افزار از سازمان نظام صنفی رایانه ای استان تهران به شماره 21015494 است و به عنوان یک شرکت فناور عضو پارک علم و فناوری دانشگاه تهران می باشد. این شرکت در حوزه طراحی و اجرای ساختمان و سایر پروژههای عمرانی دارای سابقه بالغ بر 10 سال است.

هوشمندسازی صنایع

هوشمندسازی صنایع

افزایش ایمنی، بهره وری و راندمان فعالیت ها

هوشمندسازی ساخت و ساز

هوشمندسازی ساخت و ساز

مدیریت و کنترل پروژه مبتنی بر اینترنت اشیا

کارگاهِ تو در رسانه ها

سوالات متداول

ابتدا لازم است وارد صفحه پلتفرم شوید و سپس بصورت رایگان ثبت نام کنید.

بله، با توجه به پلن های موجود در پلتفرم، می توانید نسبت به انتخاب پلن های رایگان اقدام کنید. استفاده از برخی از قابلیت ها نیاز به پرداخت هزینه است.

بله، برای این موضوع از کارشناسان پشتیبانی و فروش مشاوره رایگان دریافت کنید.

بخش های متعددی از ساختار پلتفرم بدون استفاده از قطعات و گجت های ایننترنت اشیا فعالیت می کند. برای این قسمتها نیاز به تهیه قطعات نیست. فقط برای بخش هایی که برای کار کردن به قطعات وابسته هستند، نیاز به تهیه فیزیکی قطعات است.

کلیه مراودات مالی انجام شده در این سیستم بصورت رسمی است و امکان ارائه فاکتور رسمی نیز میسر است.

بله، برخی از قابلیت های پلتفرم کارگاهِ تو را میتوانید در پلتفرم و شبکه های خود بصورت API استفاده کنید. برای این منظور در پلتفرم ثبت نام کنید و یک تیکت برای پشتیبانی ارسال نمایید.