ارتباط با ما 53884 - (21) 98+

ارائه طرح پلتفرم ساخت و ساز هوشمند کارگاه تو در مرحله یک چهارم نهایی مسابقات CHINA OPTICS VALLEY 3551

زمان مطالعه: < 1 دقیقه به گزارش اخبار رسمی از روابط عمومی شرکت ابنیه سازان ستاوند، پس از راه یابی طرح پلتفرم ساخت و ساز هوشمند با برند تجاری کارگاه تو این شرکت به ششمین دوره از مسابقات بین المللی کارآفرینی 3551 HINA OPTICS VALLEY C در تاریخ 9 دسامبر 2021، این طرح در تاریخ 17 دسامبر 2021 در مرحله ...

ارائه طرح پلتفرم ساخت و ساز هوشمند کارگاه تو در مرحله یک چهارم نهایی مسابقات CHINA OPTICS VALLEY 3551
< 1 دقیقه
0 دیدگاه
روابط عمومی کارگاهِ تو
زمان مطالعه: < 1 دقیقه

به گزارش اخبار رسمی از روابط عمومی شرکت ابنیه سازان ستاوند، پس از راه یابی طرح پلتفرم ساخت و ساز هوشمند با برند تجاری کارگاه تو این شرکت به ششمین دوره از مسابقات بین المللی کارآفرینی 3551 HINA OPTICS VALLEY C در تاریخ 9 دسامبر 2021، این طرح در تاریخ 17 دسامبر 2021 در مرحله یک چهارم نهایی ارائه گردید. در این جلسه ابتدا جناب آقای دکتر امید علیزاده مدیر عامل شرکت ابنیه سازان ستاوند به ارائه ی طرح پرداخته و در پایان  این مسابقات کمیته داوری مسابقات سوالات خود را در زمینه طرح مطرح نمودند. در این مسابقات که در حوزه های اپتوالکترونیک، زندگی و سلامت، هوش مصنوعی، اقتصاد دیجیتال، علم مغز و اطلاعات کوانتومی به میزبانی ووهان چین برگزار می گردد، این اولین باری است که ووهان مسابقات ملی ای را برگزار می کند که 577 طرح از 29 کشور و منطقه را به خود جذب کرده است.

گفتنی است مراحل نیمه نهایی و فینال این مسابقات از اواخر دسامبر تا ژانویه 2022 به صورت آنلاین یا آفلاین برگزار خواهد شد. در پایان مسابقات با طرح های برگزیده قرارداد همکاری منعقد خواهد شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.