ارتباط با ما 53884 - (21) 98+

درباره ما

زمان مطالعه: 6 دقیقه
شرکت ابنیه سازان ستاوند

شرکت ابنیه سازان ستاوند

شرکت ابنیه سازان ستاوند

پلتفرم کارگاهِ تو در راستای هوشمندسازی فرآیند های ساخت و ساز بر پایه اینترنت اشیا طراحی شده است و کلیه مهندسین و ذینفعان حوزه ساخت و ساز از طریق این پلفترم امکان رصد و مدیریت پروژه و نیازهای پروژه های خود را دارند. این پلتفرم از چند بخش با تکنولوژی های متفاوت ساخته شده است که هر کدام از بخش ها با یکدیگر در ارتباط کامل قرار دارند. این پلتفرم متعلق به شرکت ابنیه سازان ستاوند می باشد که دارای مجوز فعالیت در حوزه تولید و انتشار نرم افزار از سازمان نظام صنفی رایانه ای استان تهران به شماره 21015494 است و به عنوان یک شرکت فناور عضو پارک علم و فناوری دانشگاه تهران می باشد. این شرکت در حوزه طراحی و اجرای ساختمان و سایر پروژههای عمرانی دارای سابقه بالغ بر 10 سال است.

هوشمندسازی صنایع

هوشمندسازی صنایع

افزایش ایمنی، بهره وری و راندمان فعالیت ها

هوشمندسازی ساخت و ساز

هوشمندسازی ساخت و ساز

مدیریت و کنترل پروژه مبتنی بر اینترنت اشیا

کارگاهِ تو در رسانه ها

سوالات متداول

ابتدا لازم است وارد صفحه پلتفرم شوید و سپس بصورت رایگان ثبت نام کنید.

بله، با توجه به پلن های موجود در پلتفرم، می توانید نسبت به انتخاب پلن های رایگان اقدام کنید. استفاده از برخی از قابلیت ها نیاز به پرداخت هزینه است.

بله، برای این موضوع از کارشناسان پشتیبانی و فروش مشاوره رایگان دریافت کنید.

بخش های متعددی از ساختار پلتفرم بدون استفاده از قطعات و گجت های ایننترنت اشیا فعالیت می کند. برای این قسمتها نیاز به تهیه قطعات نیست. فقط برای بخش هایی که برای کار کردن به قطعات وابسته هستند، نیاز به تهیه فیزیکی قطعات است.

کلیه مراودات مالی انجام شده در این سیستم بصورت رسمی است و امکان ارائه فاکتور رسمی نیز میسر است.

بله، برخی از قابلیت های پلتفرم کارگاهِ تو را میتوانید در پلتفرم و شبکه های خود بصورت API استفاده کنید. برای این منظور در پلتفرم ثبت نام کنید و یک تیکت برای پشتیبانی ارسال نمایید.

برای خرید اشتراک کافیست ثبت‌نام کنید و سپس از طریق پنل خود، بخش خرید اشتراک نسبت به تهیه اشتراک موردنظر خود اقدام نمائید.

خیر. با تغییر طرح اشتراک خود، می‌توانید از امکانات جدید به مدت زمان مشخص از آن اشتراک استفاده کنید و زمان و اشتراک قبلی شما از بین خواهد رفت.

برای استفاده از کد تخفیف در صفحه اشتراک لازم است کد مربوطه را در فیلد کد تخفیف وارد نمائید و دکمه “اعمال کنید” را بزنید که در این حالت تخفیف بر روی قیمت‌ها اعمال شده و شما می‌توانید نسبت به خرید شتراک با قیمت‌های پائین‌تر اقدام نمائید.

کدهای تخفیف به صورت مناسبتی و موردی منتشر می‌شوند، چنانچه می‌خواهید از کدهای تخفیفی اطلاع یابید، می‌توانید از طریق صفحه اصلی کارگاهِ تو به نشانی www.kargaheto.ir و یا از طریق شماره تماس تلفنی 53884-021 اطلاعات لازم را کسب نمائید.

در صفحه خرید اشتراک، با اسکرول کردن به سمت پائین صفحه می‌توانید کلیه پلن‌ها و مشخصات خرید اشتراک را مشاهده و با یکدیگر مقایسه نمائید.

در صورتی که پلن مورد نظر خود را مشاهده نمی‌کنید و یا محدودیت پلن‌ها متناسب با پروژه شما نیست، می‌توانید یا شماره‌گیری 53884-021 پنل سفارشی خود را درخواست دهید.

از آن جایی که ثبت‌نام در پلتفرم کارگاه تو توسط شماره موبایل انجام می‌شود، در صورت فراموشی رمز عبور می‌توانید در صفحه ثبت‌نام با زدن بر روی دکمه “فراموشی رمز عبور” از طریق تلفن همراه خود رمز یکبار مصرف جهت ورود دریافت نمایید.

پلتفرم کارگاهِ تو برای حفظ حریم خصوصی افراد احترام قائل است و از این رو هیچگونه دخل و تصرفی در امور مالی و مالیاتی مجموعه‌ها نخواهد داشت از سوی دیگر پلتفرم به گونه‌ای طراحی شده که نیازی به ثبت تصاویر اسناد فیزیکی نباشد و همچنین درج اطلاعاتی نظیر؛ کد اقتصادی، شناسه ملی، کد ملی و نظایر آن از کاربر درخواست نشده و در سامانه فیلدی وجود ندارد، بنابراین نباید نگران ارسال اطلاعات باشید.

بله، تمامی اشتراک‌های سامانه کارگاهِ تو دارای پشتیبانی مادام‌العمر می‎باشند.

بله، در صورتیکه نیاز به مشاهده دمو دارید، می‌توانید از طریق ارتباط با بخش مشاوره کارگاهِ تو و تماس با شماره 53884-021 درخواست مشاهده دمو را ثبت نمائید تا در اسرع وقت دموی مورد نیاز برای شما ارائه گردد.

بله، پلتفرم کارگاه تو به دو صورت ابری و استقرار قابل دسترسی است. لذا در صورتی که ذخیره‌سازی اطلاعات بر روی سرور حائز اهمیت باشد، می‌توانید از پنل پکیج استقرار استفاده کنید. جهت کسب اطلاعات بیشتر با مشاوران پلتفرم کارگاه تو به شماره 53884-021 تماس حاصل فرمائید.

بله، اشتراک استقرار سامانه دارای یک سال پشتیبانی رایگان است و در سال‌های آتی می‌توانید پشتیبانی از سامانه را با پرداخت وجه تمدید نمائید.