ارتباط با ما 53884 - (21) 98+

شرکت در دهمین دوره آموزش جامع اینترنت اشیا (IoTWAY 10)

زمان مطالعه: < 1 دقیقه به گزارش روابط عمومی شرکت ابنیه سازان ستاوند صاحب برند تجاری کارگاه تو نمایندگان این شرکت  از تاریخ 23 آذرماه به مدت سه روز در دهمین دوره آموزش جامع اینترنت اشیا (IoTWAY 10) شرکت کردند. براساس این گزارش، دهمین دوره آموزش جامع اینترنت اشیا با هدف ارائه آموزش‌های تخصصی و کاربردی و همراهی افراد مستعد و ...

شرکت در دهمین دوره آموزش جامع اینترنت اشیا (IoTWAY 10)
< 1 دقیقه
0 دیدگاه
روابط عمومی کارگاهِ تو
زمان مطالعه: < 1 دقیقه

به گزارش روابط عمومی شرکت ابنیه سازان ستاوند صاحب برند تجاری کارگاه تو نمایندگان این شرکت  از تاریخ 23 آذرماه به مدت سه روز در دهمین دوره آموزش جامع اینترنت اشیا (IoTWAY 10) شرکت کردند.

براساس این گزارش، دهمین دوره آموزش جامع اینترنت اشیا با هدف ارائه آموزش‌های تخصصی و کاربردی و همراهی افراد مستعد و علاقه مندان به ورود به بازار کار و کارآفرینی در حوزه اینترنت اشیاء توسط مرکز تحقیقات اینترنت اشیا برگزار شد.

امید علیزاده مدیر عامل شرکت ابنیه سازان ستاوند هدف از شرکت در این دوره را ارتقای سطح علمی به منظور کارآفرینی در مسیری نوین در این حوزه بیان کرد و گفت: شرکت در چنین دوره های آموزشی ای علاوه بر اتقای سطح دانش شرکت کنندگان موجبات ارتقا کیفی صنعت هوش مصنوعی و نیز بستر پیشرفت هر چه بهتر و بیشتر این صنعت در کشورمان را فراهم خواهد آورد.

وی مدرسان این دوره آموزشی را جزء نخبگان این رشته دانست و اظهار داشت: مدرسان این دوره همگی از متخصصانی هستند که می‌توانند راهنمای خوبی برای ارتقا سطح دانش شرکت کنندگان باشند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.