ارتباط با ما 53884 - (21) 98+

مسابقه جهانی 2021 HICOOL

زمان مطالعه: < 1 دقیقه به گزارش اخبار رسمی از روابط عمومی شرکت ابنیه سازان ستاوند صاحب برند تجاری کارگاه تو، نمایندگان این شرکت از تاریخ 2021/04 به مدت 4 ماه در مسابقه جهانی کارآفرینی 2021 HICOOL شرکت کردند. بر اساس این گزارش، مسابقه جهانی کارآفرینی 2021 HICOOL  در کشور چین با حضور مجموعه‌های فعال حوزه صنعت مرتبط از تمامی کشورهای جهان برگزار شد. ...

شرکت در مسابقه جهانی کارآفرینی 2021 HICOOL
< 1 دقیقه
0 دیدگاه
روابط عمومی کارگاهِ تو
زمان مطالعه: < 1 دقیقه

به گزارش اخبار رسمی از روابط عمومی شرکت ابنیه سازان ستاوند صاحب برند تجاری کارگاه تو، نمایندگان این شرکت از تاریخ 2021/04 به مدت 4 ماه در مسابقه جهانی کارآفرینی 2021 HICOOL شرکت کردند.

بر اساس این گزارش، مسابقه جهانی کارآفرینی 2021 HICOOL  در کشور چین با حضور مجموعه‌های فعال حوزه صنعت مرتبط از تمامی کشورهای جهان برگزار شد.

امید علیزاده مدیرعامل شرکت ابنیه سازان ستاوند با تشریح اهداف حضور در این مسابقه، گفت:. علاوه بر ارتقا سطح دانش آگاهی شرکت کنندگان،. یکی از مهترین دستاوردهای این مسابقه، ایجاد بستر مناسب برای همکاری‌های بین المللی میان شرکت‌ها و مجموعه‌ها، از کشورهای مختلف بود.

وی ادامه داد: در این فرصت بین المللی، شرکت‌کنندگان با توجه به توانایی‌های مجموعه‌ها به فرصت سازی در این عرصه اقدام کردند.
او تاکید کرد: در همین راستا، شرکت ابنیه سازان ستاوند صاحب برند تجاری کارگاه تو تلاش کرد تا بالاترین بهره‌وری را در این مسابقه داشته. و در راستای ارتقای سطح توانمندی اینترنت اشیاء کشور داشته باشد.

امید علیزاده با اشاره به اهمیت شرکت در مسابقات بین‌المللی برای هر مجموعه و کسب و کاری ادامه داد:. از آنجایی که روزمرگی‌های رایج در کسب و کار یک آسیب است، باید سعی کرد تا در هر لحظه به دنبال ارتقای علمی و افزایش ارتباطات در حوزه کاری خودمان باشیم که از همین رو این مسابقه در راستای این دو هدف قرار داشت.

گفتنی است، علاقه مندان برای کسب اطلاعات بیشتر می‌توانند از وبسایت این مجموعه به نشانی http://setavandco.com بازدید کنند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.