ارتباط با ما 53884 - (21) 98+

قیمت میلگرد

زمان مطالعه: 3 دقیقه چگونه در سامانه بازار کارگاهِ تو می توانم قیمت میلگرد را از کل ایران استعلام کنم؟ قیمت میلگرد به عنوان یکی از مهمترین عناصر اسکلت های ساختمانی همواره فاکتور مهمی برای خریداران آن می باشد. قیمت میلگردهای ساده و آجدار را باید از طریق یک منبع معتبر استعلام گرفت تا بتوان در خصوص قیمت دقیق ...

قیمت میلگرد
3 دقیقه
0 دیدگاه
روابط عمومی کارگاهِ تو
زمان مطالعه: 3 دقیقه

چگونه در سامانه بازار کارگاهِ تو می توانم قیمت میلگرد را از کل ایران استعلام کنم؟

قیمت میلگرد به عنوان یکی از مهمترین عناصر اسکلت های ساختمانی همواره فاکتور مهمی برای خریداران آن می باشد. قیمت میلگردهای ساده و آجدار را باید از طریق یک منبع معتبر استعلام گرفت تا بتوان در خصوص قیمت دقیق آنها به نتیجه رسید. جالب است بدانید در “سامانه بازار کارگاهِ تو” این کار به راحتی برای متقاضیان میلگردها ممکن است. در این سامانه معتبر به راحتی آب خوردن و فقط با چند بار کلیک کردن و سرچ محصول مورد نظر در مکانی که برای این کار در نظر گرفته شده است می توانید از نرخ روز و قیمت میلگرد آنلاین مطلع شوید. قیمت ها در این سامانه همیشه بروز و قابل استعلام هستند. به طور مثال با سرچ هر یک از عبارات قیمت میلگرد ابهر، بناب، میانه، ابرکوه، ذوب آهن اصفهان، اهواز، پرشین، میلگرد 16 و… به طور جداگانه فورا می توانید از نرخ آنها مطلع شوید.

 

چگونه می توان میلگرد ها را با قیمت واقعی خریداری کرد؟

به همان نسبتی که میزان تقاضای خرید میلگرد به دلیل افزایش ساخت و ساز افزایش پیدا می‌ کند، قیمت های مربوط به میلگرد ها نیز بالا می رود. با این حال، برخی از روشهای خرید و رعایت برخی از نکات به ما کمک می کند تا بتوانیم آنها را با قیمت واقعی تهیه کنیم. مادامی که شما اقدام به خرید انواع میلگرد به صورت مستقیم می کنید، امکان تهیه آنها را با حداقل قیمت های روز خواهید داشت.

روش خرید میلگرد از کارخانه جات تولید کننده یک روش عالی برای تهیه آنها با حداقل قیمت های روز می باشد. معمولاً خریداران عمده بیشتر به سراغ این روش می‌ روند؛ اما امروزه برخی از تولید کننده ها نیز اقدام به فروش آنها به صورت مستقیم می کنند. بنابراین، مراکز قابل اعتماد تری برای خرید میلگرد هستند.

مسئله دیگری که وجود دارد مربوط به میلگرد های دست دوم می شود که معمولاً قیمت ارزان تری در مقایسه با سایر میلگردها دارند. از آنجایی که کیفیت نوع دست دوم میلگردها کمتر از میلگرد های نو میباشد، خرید آنها به شما توصیه نمی گردد. مگر در مواقع خاص که از کیفیت آنها اطمینان داشته باشید.

چگونه می توان از کاهش قیمت امروز میلگرد مطلع شد؟

قیمت میلگرد به عنوان یکی از مهمترین فرآورده های فولادی، به شدت تحت تاثیر قیمت این آلیاژ می باشد. از طرفی، قیمت ها به دلایل دیگری مانند نوسان نرخ ارز، کمبود مصالح در بازار، نحوه توزیع و عرضه و مواردی از این قبیل همواره در حال نوسان می باشد. این امر منجر گشته تا میلگردها هر روز قیمتی متفاوت با دیگر روزها داشته باشند. حال برای خریداران این مصالح سوال است که چگونه می توان قیمت میلگردها و روند کاهشی قیمت آنها مطلع شد؟

برای اطلاع از نحوه تغییر قیمت ها می توان رفتار قیمتی آنها را از طریق سایت های معتبر دنبال کرد؛ اما اینکه آیا روند قیمت روز آن کاهشی است یا خیر، تحت تاثیر عوامل گوناگون قرار دارد. فراموش نکنید که قیمت نهایی تولیدات کارخانجات بزرگ مانند ذوب آهن و میلگرد شاهین بناب تعیین کننده قیمت میلگردهای موجود در بازار است. در نتیجه بهتر است که رفتار قیمت آنها را در نظر داشته باشید.

آیا قیمت میلگرد آجدار و ساده در سایز های مختلف متفاوت است؟

با توجه به اینکه امروزه تولید میلگرد در دو نوع ساده و آجدار؛ اما در اندازه های گوناگون انجام میپذیرد، قیمت های مختلفی را برای همه آنها شاهد هستیم. میلگردها به صورت کیلویی به فروش می رسند و میلگردهای ساده با سایزهای مختلف دارای قیمتهای برابر هستند. در خصوص انواع میلگرد آجدار که از لحاظ ساختاری متفاوت با نوع ساده میلگردها می باشند. و خود انواع مختلفی از میلگردها را در بر میگیرند، قیمتها متفاوت می باشند. سایز این نوع از میلگرد بر قیمت آنها تاثیر دارد، از طرفی مدل آن هم در قیمت تاثیرگذار است. از آنجایی که قیمت مربوط به میلگردها به صورت کیلویی محاسبه می گردد، هر چه طول آنها بیشتر باشد، قیمت بیشتری نیز برای آنها محاسبه می گردد.

به عنوان نتیجه می توان بیان داشت که میلگرد های آجدار به دلیل ساختار متفاوت خود ارقام بیشتری در مقایسه با میلگردهای ساده دارند. هرچه سایز آنها بزرگتر باشد قیمت بیشتری برای آنها لحاظ می گردد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.