ارتباط با ما 53884 - (21) 98+

مانیتورینگ و نظارت آنلاین پروژه‌ها با پلتفرم کارگاهِ تو

زمان مطالعه: < 1 دقیقه مانیتورینگ و نظارت آنلاین پروژه‌ها با پلتفرم کارگاهِ تو مشاهده و نظارت بر وضعیت پروژه‌های ساختمانی، یک ابزار قوی برای مدیریت پروژه محسوب می‌شود. اکنون پلتفرم کارگاهِ تو قابلیت مشاهده آنلاین و نظارت بر وضعیت پروژه‌های عمرانی از هر فاصله و در هر زمان را در کنار دیگر قابلیت‌های خود فراهم کرده است. به نقل ...

مانیتورینگ و نظارت آنلاین پروژه‌ها
< 1 دقیقه
0 دیدگاه
روابط عمومی کارگاهِ تو
زمان مطالعه: < 1 دقیقه

مانیتورینگ و نظارت آنلاین پروژه‌ها با پلتفرم کارگاهِ تو

مشاهده و نظارت بر وضعیت پروژه‌های ساختمانی، یک ابزار قوی برای مدیریت پروژه محسوب می‌شود. اکنون پلتفرم کارگاهِ تو قابلیت مشاهده آنلاین و نظارت بر وضعیت پروژه‌های عمرانی از هر فاصله و در هر زمان را در کنار دیگر قابلیت‌های خود فراهم کرده است.

به نقل از روابط عمومی شرکت اَبنیه سازان سِتاوند در پلتفرم کارگاهِ تو امکان مانیتورینگ و نظارت آنلاین پروژه‌ها از طریق اتصال کلیه دوربین‌های مبتنی بر IP به پلتفرم کارگاهِ تو حاصل شده است.

مرآت شریعتی نیاسر، قائم مقام شرکت اَبنیه سازان ستاوند با اشاره به این موضوع گفتند: هم اکنون امکان اتصال کلیه دوربین‌های مداربسته در پروژه‌های عمرانی که مبتنی بر IP هستند، به پلتفرم کارگاهِ تو فراهم شده است. زین پس کلیه کاربران می‌توانند از این پلتفرم برای مشاهده تصاویر دوربین‌های خود اقدام کنند.

ایشان در ادامه افزودند: پلتفرم ساخت و ساز هوشمند کارگاهِ تو، با به کارگیری هوش مصنوعی امکان پردازش تصاویر دوربین‌ها را فراهم کرده است. در حال حاضر این قابلیت امکان تشخیص کلاه ایمنی، لباس کار، آتش و افتادن از بلندی را دارد.

قائم مقام شرکت اَبنیه سازان ستاوند همچنین اذعان داشتند: به کمک پلتفرم کارگاهِ تو امکان تنظیم دوربین‌های دلخواه برای تصویربرداری از پروژه در دوره‌های زمانی مشخص فراهم شده است. به کمک این ویژگی می‌توان تصاویر تهیه شده از روند پیشرفت پروژه را ذخیره و ویدئو تایم‌لپس تهیه کرد.

علاقه‌مندان جهت کسب اطلاعات بیشتر می‌توانند به وب‌سایت کارگاهِ تو به نشانی  www.kargaheto.ir مراجعه کنند.

و یا برای دریافت مشاوره رایگان با شماره 02153884 تماس گرفته و با کارشناسان کارگاهِ تو در ارتباط باشند.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.