ارتباط با ما 53884 - (21) 98+

پلتفرم کارگاهِ تو در سومین دوره نمایشگاه شهر هوشمند

زمان مطالعه: < 1 دقیقه به گزارش اخبار رسمی از روابط عمومی شرکت ابنیه سازان ستاوند، سومین نمایشگاه شهر هوشمند با حضور حدود 200 مجموعه و شرکت فعال در حوزه هوشمندسازی از 1401/04/12 تا 1401/04/14 در شبستان مصلی تهران برگزار می‌شود. دکتر امیدعلیزاده مدیرعامل شرکت ابنیه سازان ستاوند با اعلام این حضور، درباره جایگاه و اهمیت این نمایشگاه گفت: نمایشگاه ...

پلتفرم کارگاهِ تو در سومین دوره نمایشگاه شهر هوشمند
< 1 دقیقه
0 دیدگاه
روابط عمومی کارگاهِ تو
زمان مطالعه: < 1 دقیقه

به گزارش اخبار رسمی از روابط عمومی شرکت ابنیه سازان ستاوند، سومین نمایشگاه شهر هوشمند با حضور حدود 200 مجموعه و شرکت فعال در حوزه هوشمندسازی از 1401/04/12 تا 1401/04/14 در شبستان مصلی تهران برگزار می‌شود.

دکتر امیدعلیزاده مدیرعامل شرکت ابنیه سازان ستاوند با اعلام این حضور، درباره جایگاه و اهمیت این نمایشگاه گفت: نمایشگاه شهرهوشمند هر سال یکبار با هدف معرفی دستاوردهای تازه حوزه هوشمندسازی به علاقمندان، متخصصان و کارشناسان برپا می‌شود.

مدیرعامل شرکت ابنیه سازان ستاوند به دستاورد این رویداد برای شرکت‌هایی با روابط عمومی قوی اشاره و تصریح کرد: در روزهای برگزاری نمایشگاه بستر مناسبی جهت ایجاد ارتباط‌هایی جدید و موثر میان مجموعه‌های حاضر در نمایشگاه وجود دارد ولی بهره‌مندی از این موقعیت ارتباط مستقیمی با توان روابط عمومی آن مجموعه دارد.

او با دعوت از علاقه‌مندان برای بازدید از نمایشگاه، ادامه داد: غرفه شرکت ابنیه سازان ستاوند به نشانی شبستان مصلی تهران، غرفه 206 در کنار سایر غرفه‌های حاضر، آماده پاسخگویی به سوالات و ارائه دستاوردها و توانمندی‌های مجموعه است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.