ارتباط با ما 53884 - (21) 98+

مدیریت مالی هوشمند با پلتفرم کارگاهِ تو

زمان مطالعه: < 1 دقیقه مدیریت مالی هوشمند با پلتفرم کارگاهِ تو به نقل از روابط عمومی شرکت اَبنیه سازان سِتاوند، کاربران کارگاهِ تو از این پس می توانند کلیه هزینه های پروژه را از طریق مدیریت مالی هوشمند کارگاهِ تو، مدیریت و کنترل نمایند. کاربران این قابلیت را دارند تا در یک نگاه گزارش وضعیت مالی پروژه را مشاهده ...

مدیریت مالی هوشمند
< 1 دقیقه
0 دیدگاه
روابط عمومی کارگاهِ تو
زمان مطالعه: < 1 دقیقه

مدیریت مالی هوشمند با پلتفرم کارگاهِ تو

به نقل از روابط عمومی شرکت اَبنیه سازان سِتاوند، کاربران کارگاهِ تو از این پس می توانند کلیه هزینه های پروژه را از طریق مدیریت مالی هوشمند کارگاهِ تو، مدیریت و کنترل نمایند. کاربران این قابلیت را دارند تا در یک نگاه گزارش وضعیت مالی پروژه را مشاهده و تا یک سال بعد، هزینه‌ها را هوشمندانه پیش‌بینی نمایند.

مینا محمدی، مدیرداخلی شرکت اَبنیه سازان سِتاوند و مدیر هماهنگ‌کننده کارگاهِ تو در این خصوص اعلام کردند:. در پلتفرم کارگاهِ تو کاربران می‌توانند کلیه اسناد هزینه‌ها، پرداختی‌ها و دریافتی‌ها را به تفکیک پروژه و طرف حساب‌ها ثبت نمایند و گزارشات وضعیت بدهکاری‌ها و بستانکاری‌ها که به صورت خودکار تهیه می‌شوند را دریافت کنند. این بخش از پلتفرم کارگاهِ تو کمک شایانی به مدیریت مالی پروژه‌های عمرانی می‌کند. چرا که تعداد اسناد و طرف حساب‌های زیادی در طول انجام یک پروژه تعریف می‌شوند.

مدیر هماهنگ‌کننده کارگاهِ تو اضافه نمودند: پلتفرم کارگاهِ تو همچنین برآوردی از هزینه‌های آتی پروژه را در چهار بازه زمانی ارائه می‌دهد تا به کمک آن بتوان برنامه‌ریزی دقیقی برای تأمین مالی و کنترل هزینه‌ها داشت.

مدیرداخلی شرکت اَبنیه سازان سِتاوند در خصوص سایر امکانات و خدمات این پلتفرم اذعان داشتند:. پلتفرم کارگاهِ تو، پلتفرمی هوشمند برای مدیریت پروژه‌های عمرانی می‌باشد که این قابلیت را ایجاد می‌کند. تا به کمک سایر بخش‌های پلتفرم همچون مدیریت وظایف، مدیریت انبار و موجودی‌ها، مدیریت منابع انسانی و تجهیزات، مدیریت ایمنی و … تمامی فرآیندهای ساخت پروژه را به صورت هوشمند مدیریت کرد و در هر زمان گزارشی دقیق از وضعیت پیشرفت پروژه دریافت کرد. این پلتفرم قابلیت شخصی‌سازی نیز دارند.

علاقه مندان برای کسب اطلاعات بیشتر در زمینه خدمات کارگاهِ تو می توانند به سایت کارگاهِ تو به نشانی www.kargaheto.ir مراجعه نمایند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.