ارتباط با ما 53884 - (21) 98+

شرکت در رویداد استارت آپی دکتر علی اصغر کیهانی

زمان مطالعه: < 1 دقیقه شرکت ابنیه سازان ستاوند با برند تجاری کارگاه تو مفتخر به شرکت در رویداد جایزه استارت آپی دکتر علی اصغر کیهانی شد. به نقل از روابط عمومی شرکت ابنیه سازان ستاوند، این مجموعه مفتخر به شرکت در رویداد جایزه استارت آپی دکتر علی اصغر کیهانی شد. در این رویداد که به همت مدیران و اساتید مرکز آموزش ...

شرکت در رویداد استارت آپی دکتر علی اصغر کیهانی
< 1 دقیقه
0 دیدگاه
روابط عمومی کارگاهِ تو
زمان مطالعه: < 1 دقیقه

شرکت ابنیه سازان ستاوند با برند تجاری کارگاه تو مفتخر به شرکت در رویداد جایزه استارت آپی دکتر علی اصغر کیهانی شد.

به نقل از روابط عمومی شرکت ابنیه سازان ستاوند، این مجموعه مفتخر به شرکت در رویداد جایزه استارت آپی دکتر علی اصغر کیهانی شد.

در این رویداد که به همت مدیران و اساتید مرکز آموزش عالی علمی و کاربردی ایران فریمکو در روز 1400/11/3 سال جاری در مرکز آموزش عالی علمی و کاربردی ایران فریمکو در استان البرز برگزار شد، شرکت ابنیه سازان ستاوند با برند تجاری کارگاه تو از میان شرکت‌کنندگان، پس از بررسی و ارزیابی کارشناسان و با رعایت استانداردها، شایسته شرکت و ارائه طرح استارت آپ کارگاه تو در رویداد جایزه استارت آپی دکتر علی اصغر کیهانی شد.

شرکت ابنیه سازان ستاوند فعال در زمینه هوشمندسازی بر پایه اینترنت اشیا در ایران است. این شرکت فعالیت خود را از سال 1389 آغاز کرده و به یکی از شرکت‌های فعال در این حوزه تبدیل شده است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.