ارتباط با ما 53884 - (21) 98+

شرکت در سی‌امین رویداد دوشنبه‌های استارت آپی

زمان مطالعه: < 1 دقیقه به گزارش اخبار رسمی از روابط عمومی شرکت ابنیه سازان ستاوند صاحب برند تجاری کارگاه تو، نمایندگان این شرکت در سی‌امین رویداد دوشنبه‌های استارت آپی که با حضور 7 استارت آپ در حوزه فناوری های نوین ساختمان برگزار میشد، شرکت کردند. بر اساس این گزارش، سی‌امین رویداد دوشنبه‌های استارت آپی که در کشور ایران برگزار شد، ...

شرکت در سی‌امین رویداد دوشنبه‌های استارت آپی
< 1 دقیقه
0 دیدگاه
روابط عمومی کارگاهِ تو
زمان مطالعه: < 1 دقیقه

به گزارش اخبار رسمی از روابط عمومی شرکت ابنیه سازان ستاوند صاحب برند تجاری کارگاه تو، نمایندگان این شرکت در سی‌امین رویداد دوشنبه‌های استارت آپی که با حضور 7 استارت آپ در حوزه فناوری های نوین ساختمان برگزار میشد، شرکت کردند.

بر اساس این گزارش، سی‌امین رویداد دوشنبه‌های استارت آپی که در کشور ایران برگزار شد، با حضور مجموعه‌های فعال حوزه فناوری های نوین ساختمان برگزار شد.

امید علیزاده مدیرعامل شرکت ابنیه سازان ستاوند با تشریح اهداف حضور در این رویداد، گفت: علاوه بر ارتقا سطح دانش  آگاهی شرکت کنندگان، یکی از مهترین اهداف این رویداد، بهم‌رسانی شتاب‌دهنده‌ها و هسته‌های فناور بود.

وی ادامه داد: در این فرصت، شرکت‌کنندگان با توجه به توانایی‌های مجموعه‌ها به فرصت سازی در این عرصه اقدام کردند.
او تاکید کرد: در همین راستا، شرکت ابنیه سازان ستاوند صاحب برند تجاری کارگاه تو تلاش کرد تا بالاترین بهره‌وری را در این رویداد داشته باشد.

امید علیزاده با اشاره به اهمیت شرکت در این رویدادها برای هر مجموعه و کسب و کاری ادامه داد: از آنجایی که روزمرگی‌های رایج  درکسب و کار یک آسیب است، باید سعی کرد تا در هر لحظه به دنبال ارتقای علمی و افزایش ارتباطات در حوزه کاری خودمان باشیم که از همین رو این رویداد در راستای این دو هدف قرار داشت.

گفتنی است، علاقه مندان برای کسب اطلاعات بیشتر می‌توانند از وبسایت این مجموعه به نشانی http://setavandco.com بازدید کنند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.