ارتباط با ما 53884 - (21) 98+
زمان مطالعه: 4 دقیقه
#پویش_خیریه_های_شفاف

پروژه باغ مدرسه شهرستان مهرستان

توسط موسسه خیریه مهرگستران فنی دور اندیش

پروژه باغ مدرسه شهرستان مهرستان

با پروژه باغ مدرسه شهرستان مهرستان بیشتر آشنا شویم

پروژه باغ مدرسه شهرستان مهرستان در زمینی به ابعاد 15267/498 متر مربع (1/5 هکتار) در شهرستان مهرستان از توابع استان سیستان  بلوچستان قرار دارد. این پروژه توسط موسسه خیریه مهرگستران فنی دوراندیش در حال انجام است. شرکت مشاور عمارت طرح مهر، طراحی این پروژه را برعهده دارد. این پروژه در سومین همایش بین المللی و دهمین همایش و نمایشگاه ملی مدرسه ایرانی، معماری ایرانی رتبه نخست را کسب کرد. این پروژه در راستای رفع محرومیت آموزشی در شهرستان مهرستان دارای 10 بلوک است که شامل فضاهای آموزشی، خوابگاهی، تفریحی، ورزشی، کتابخانه، مرکز کامپیوتر و سالن آمفی تئاتر است. طبق توافقات صورت گرفته این پروژه برخی از نیازهای شهری را نیز مرتفع خواهد ساخت.

فازبندی پروژه باغ مدرسه مهرستان

پویش خیریه های شفاف

در پویش خیریه های شفاف، پلفترم ساخت و ساز هوشمند کارگاهِ تو این امکان را فراهم می سازد تا کلیه خیرین محترم بتوانند پروژه “باغ مدرسه مهرستان” که توسط موسسه خیریه مهرگستران فنی در حال احداث است را بصورت آنلاین مشاهده کنند و از وضعیت پروژه مطلع گردند. برای این منظور کافیست بر روی لینک زیر کلیک کنید.

موسسه خیریه مهرگستران فنی دوراندیش

موسسه خیریه مهرگستران فنی دوراندیش

موسسه خیریه مهرگستران فنی دوراندیش

مؤسسه مهرگستران فنی با نام رسمی مؤسسه خیریه مهرگستران فنی دور اندیش در تاریخ 1400/07/04 با اخذ مجوز فعالیت در سطح منطقه ای (تهران، سیستان و بلوچستان) از وزارت محترم کشور به صورت رسمی به ثبت رسیده است. اعضای هیئت مدیره این مؤسسه متشکل از جمعی از اعضای هیئت علمی دانشکدگان فنی دانشگاه تهران و شامل 5 نفر عضو اصلی و یک نفر بازرس و یک نفر عضو علی البدل می باشند. در حال حاضر احداث پروژه باغ مدرسه شهرستان مهرستان در دستور کار مؤسسه مهر گستران فنی قرار دارد. طرح موضوع این پروژه توسط مؤسسه خیریه هاسب مطرح شد و پس از آن اقدامات بعدی در این خصوص شامل بازدید از شهرستان مهرستان، عقد تفاهم نامه سه جانبه احداث پانسیون با حضور مسئولین منطقه، واگذاری زمین به مؤسسه مهر گستران، شروع فرآیندهای طراحی ساختمان و آماده سازی زمین انجام گرفت. واگذاری زمین از طریق اداره راه و شهرسازی با همکاری فرمانداری و شهرداری با زمینی به مساحت 15267/498 متر مربع و مساحت بنا 6924 متر مربع صورت گرفت. موقعیت دقیق پروژه، شهرستان مهرستان و محله ی مسکن مهر فرهنگیان است.

احداث مجتمع آموزشی

احداث مجتمع آموزشی

پروژه ای عظیم در منطقه مهرستان از توابع استان سیستان و بلوچستان

کمک به رفع محرومیت آموزشی

کمک به رفع محرومیت آموزشی

متناسب با اساس نامه موسسه خیریه در منطقه استان سیستان و بلوچستان

میخواهم به موسسه خیریه مهرگستران فنی کمک کنم...

چنانچه تمایل دارید به موسسه خیریه مهرگستران فنی دوراندیش یاری برسانید کافی است با شماره های زیر در ارتباط باشید و یا به حسابهای رسمی موسسه خیریه کمک های نقدی خود را واریز نمایید.

کلیه کمک های شما به حسابهای موسسه خیریه واریز می گردد و کارگاهِ تو هیچگونه دخل و تصرفی در وجوهات خیریه ندارد.

مشاهده آنلاین پروژه باغ مدرسه مهرستان

در راستای پویش #خیریه_های_شفاف

سوالات متداول

براحتی بر روی لینک های ارائه شده کلیک کنید و در صفحه جدید تصاویر دوربین های موجود در پروژه را مشاهده نمایید.

خیر، هیچ گونه ای هزینه ای افراد برای مشاهده تصاویر اخذ نمی شود. شما میتوانید لینک صفحه را نیز بصورت رایگان با دیگران به اشتراک بگذارید.

شما از طریق کلیه راه های ارتباطی می توانید با کارشناسان کارگاهِ تو تماس بگیرید. کارشناسان مرکز تماس پلتفرم ساخت و ساز هوشمند کارگاهِ تو با شماره تماس 02153884 در کلیه ساعات اداری پاسخ گوی شما خواهند بود.

اخبار پویش خیریه_های_شفاف

چنانچه دارای خیریه فعال هستید با ما تماس بگیرید...

02153884